MASS Gmail Account Creator

MASS Gmail Account Creator 2.2

Creates multiple user accounts on Gmail
Kullanıcı puanı
2.8  (53 oy)
Oyunuz
En güncel sürüm:
2.2.7 (Tüm)
Geliştirici:
Easytech Software Solutions

Make new accounts on Google's dedicated e-mail service without manual data typing and copy-paste methods by importing an Excel file with personal info for profile creation. The utility accesses the file contents and automatically adds the data to the "Sign Up" page.

TOPLU Gmail Hesap Oluşturucu, kolay kurulum ve kullanıma sahip bir uygulama olup, kolayca toplu Gmail hesapları oluşturmanıza yardımcı olur. Bu uygulama ile herhangi bir kopyala yapıştır yapmadan ve veri yazmadan Gmail hesapları oluşturabilirsiniz.

Uygulama klasöründe uygulamamızı okuyacak olan bu standart dosyayı verecek olan excel dosyasını basitçe ekleyin. Bu dosyaya doğru formatta verilerinizi eklediğinizde, dosyayı uygulamada kullanabilirsiniz. Bilgiler Gmail'in "Kayıt ol" sayfasına otomatik olarak eklenecektir, siz sadece captcha kodunu yazın.

Bu uygulama, tekli ve çoklu proxy seçenekleri ile proxy sunucuları ayarlamayı destekler. Bu seçenekleri kullanarak, proxy sunucu zamanlayıcısını otomatik değiştir ve çıktıyı otomatik kaydet seçeneklerini ayarlayarak, değerli zamanınızdan ve işinizden tasarruf edebilirsiniz. Ve başlamanıza yardımcı olacak standart girdi ve çıktı değerleri olan excel dosyaları ile birlikte gelir.

Özeti gözden geçir

Avantajlar

  • Hızlı ve kolay şekilde çoklu e-posta hesabı oluşturur
  • Excel'den dışa aktarma

Dezavantajlar

  • Demo sürümünde bazı fonksiyonlar sınırlı
  • Yardım seçeneği erişilebilir değil
Bilgi güncellenme tarihi: